Goście - Hall of fame

Dogadani - to miejsce promujące komunikację między ludźmi, dlatego będziemy zapraszać wybranych gości, do podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat szeroko rozumianych relacji.

Maciej Rozdejczer


Maciej Rozdejczer - prawie czterdziestolatek, mąż , ojciec dwójki dzieci, przedsiębiorca. Pisarz z wyboru, poza tym lubi czytać książki, słuchać muzyki i myśleć pod prąd. Natasza Opas
Natasza Opas jest założycielką strony  edukacyjnej pod tytułem Eduzabawy. Łączy doświadczenie, które zdobyła podczas pracy jako nauczyciel  angielskiego z umiejętnościami tworzenia stron internetowych. . Poza pracą stara się aktywnie spędzać czas, pasją p. Nataszy są samochody terenowe i... branie udziału w rajdach offroadowych.

Justyna GarsteckaJustyna Garstecka - mama trzech chłopców, właścicielka firmy Motherhood.
Dużo podróżuje, na szczęście nie tylko biznesowo. Fanka piłki nożnej - pasją tą skutecznie zaraziła już swoich synów! Z zainteresowaniem śledzi trendy, także mody.
Najlepiej jednak czuje się... w lesie!

Szymon Placha - trener TSR
Szymon Placha - trener TSR (Treningu Skutecznego Rodzica) wg Thomasa Gordona.
Tata Wojtka. Informatyk - analityk. Jest kochającym ojcem, który ma w sobie determinację do pracy nad sobą.


Od lewej: Magda Kuprewicz, Magda Foks, Anna Rozdejczer
 Magdalena Foks: osoba promieniejąca entuzjazmem i radością! Teatrolog z wykształcenia, pracuje w domu kultury (Artystycznym Domu Animacji DK Włochy) i prowadzi swoją Fundację Stare Nowe Moje Włochy. Mama, która zdecydowała się na edukację swoich dzieci w Mikroszkole Włochy.


Joanna Kiszkurno: to osoba znana jako postać wielu talentów: zajmuje się literaturą rodzinną oraz pokazuje świat poprzez obiektyw aparatu fotograficznego, germanistka z wykształcenia, pedagog z zamiłowania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz