Goście - Hall of fame

Dogadani - to miejsce promujące komunikację między ludźmi, dlatego będziemy zapraszać wybranych gości, do podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat szeroko rozumianych relacji.

Maciej Rozdejczer


Maciej Rozdejczer - prawie czterdziestolatek, mąż , ojciec dwójki dzieci, przedsiębiorca. Pisarz z wyboru, poza tym lubi czytać książki, słuchać muzyki i myśleć pod prąd. Natasza Opas
Natasza Opas jest założycielką strony  edukacyjnej pod tytułem Eduzabawy. Łączy doświadczenie, które zdobyła podczas pracy jako nauczyciel  angielskiego z umiejętnościami tworzenia stron internetowych. . Poza pracą stara się aktywnie spędzać czas, pasją p. Nataszy są samochody terenowe i... branie udziału w rajdach offroadowych.

Justyna GarsteckaJustyna Garstecka - mama trzech chłopców, właścicielka firmy Motherhood.
Dużo podróżuje, na szczęście nie tylko biznesowo. Fanka piłki nożnej - pasją tą skutecznie zaraziła już swoich synów! Z zainteresowaniem śledzi trendy, także mody.
Najlepiej jednak czuje się... w lesie!

Szymon Placha - trener TSR
Szymon Placha - trener TSR (Treningu Skutecznego Rodzica) wg Thomasa Gordona.
Tata Wojtka. Informatyk - analityk. Jest kochającym ojcem, który ma w sobie determinację do pracy nad sobą.


Od lewej: Magda Kuprewicz, Magda Foks, Anna Rozdejczer
 Magdalena Foks: osoba promieniejąca entuzjazmem i radością! Teatrolog z wykształcenia, pracuje w domu kultury (Artystycznym Domu Animacji DK Włochy) i prowadzi swoją Fundację Stare Nowe Moje Włochy. Mama, która zdecydowała się na edukację swoich dzieci w Mikroszkole Włochy.


Joanna Kiszkurno: to osoba znana jako postać wielu talentów: zajmuje się literaturą rodzinną oraz pokazuje świat poprzez obiektyw aparatu fotograficznego, germanistka z wykształcenia, pedagog z zamiłowania.Joanna Kiszkurno
Ewa Sobotowska


 Ewa Sobotowska: spędziła swoją młodość w Warszawie. Po ślubie wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych. Współpracowała z amerykańskim pisarzem Andrew Carroll przy zbieraniu, analizowaniu i tłumaczeniu polskich tekstów wojennych do jego kolejnej książki : "Behind the Lines". Brała aktywny udział przy realizowaniu przez CNN filmu o powstaniu warszawskim "WARSAW RISING The forgotten soldiers of WWII." Jest autorką książki: "Jak mój dziadek zaskoczył Hitlera." Pracuje obecnie nad opublikowaniem szeregu opowiadań, oraz nową książką o kobietach na emigracji.


Ewa Gąsienica - Brożyńska


Ewa Gąsienica - Brożyńska: żona, mama i nauczyciel Montessori. W ramach własnej firmy pracuje z matkami niemowląt jako doradca laktacyjny, prowadzi autorskie zajęcia dla rodzin niemowlaków i małych dzieci. Pracuje również z dziećmi szkolnymi organizując im czas wolny. Jej pasją jest rękodzieło, głównie scrapbooking i florystyka. Jest prezesem Wiejskiego Stowarzyszenia Integracyjnego WIESTIN.

Urszula Setlak

Urszula Setlak - "Rób to, co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować." Dzięki temu właśnie, kiedy wszyscy wychodzą co rano do pracy, ja wciąż "tylko" chodzę do szkoły. Uczę fizyki ( XXI Liceum H. Kołłątaja), bo to kocham i nie wyobrażam sobie innego życia. Mam dwójkę wspaniałych dzieci, które dają mi wiele radości, siły i pokazują, co naprawdę liczy się w życiu.
 


Violetta KruczkowskaVioletta Kruczkowska - Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta systemowy. Autoryzowany Reprezentant Gordon Training International w Polsce, Master Resident Trainer programów metody Gordona (TSR, TSN, TSK, BNWS). Prezes Fundacji "Wychowanie bez porażek". Założycielka Polskiego Centrum Edukacji Gordona (do niedawna Centrum Komunikacji Gordona), którego nazwa podkreśla niepowtarzalny charakter, związany ściśle z osobą dr Thomasa Gordona.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz